2017 rugpjūčio 21, Pirmadienis M. Daukšos g. 34, Kaunas


APIE PASIRINKIMĄ IR MEILĘ

Šaltinis: "Kauno diena" 2004-04-30

Kauno mažasis teatras kviečia į premjerą - Vytauto Balsio režisuotą spektaklį pagal vokiečių dramaturgo Tankredo Dorsto pjesę "Tyrimas apie teisybę".

ILIUZORINIS SPEKTAKLIS. T.Dorstas gimė 1925 m. Tiuringijoje. Studijuodamas Miuncheno universitete domėjosi lėlių ir iliuzoriniu teatru, kuriame aktorius scenoje tarsi apsinuogina - spektaklį kuria kūnu ir žodžiu, šviesa ir garsas tampa antraeiliai, atsisakoma įmantrių kostiumų ar sudėtingų dekoracijų. Iliuzoriniu galima pavadinti ir Mažojo teatro naujausią spektaklį. Jame vaidina Kristina Tunaitytė, Ramūnas Šimukauskas, Audrius Baniūnas, Saulius Bagaliūnas, Lijana Bakevičiūtė, Lina Brogaitė. Spektaklio dailininkė Inga Kažemėkienė.

LIKIMO lOTERIJA. Kiekvienas mes norime išlošti laimingą bilietą likimo loterijoje, tačiau esame pasmerkti rinktis.Daug kelių nėra: arba į kairę, arba į dešinę, arba saviapgaulė. Spektaklis, žinoma, ir apie meilę. Klausimas tik, ar ją galima turėti, nupirkti, pažadėti?

INTRIGOS AUKOS. Tai Fernando Krapo ir Julijos meilės istorija. Jis verslininkas, perkantis ir turintis viską, ko geidžia. Ji- jo svajonių moteris, bet jos meilės ir šeimos iliuzija yra romantinė. Nei pinigai, nei Fernando Krapo turtai neišpildo jos laimės lūkesčių. Pavydas, tarsi aistra ir nuotykis, įvelia į šią istoriją ir šeimos "draugą". Intriga pareikalauja aukų...

 
© Kauno mažasis teatras. Visos teisės saugomos.